Facebook Pixel

Bezplatné a rýchle dodanie!!!

Babyque skracovač nechtov pre bábätká

Rating:
97% of 100
60 recenzií zákazníkov
Vo vysokom dopyte
 Znížená cena 24,99 € Bežná cena 49,99 €
-50%
Množstvo
 • 1x 24,99 €/kus
 • top ponuka
  2x 28,99 €/kus
 • 3x 25,99 €/kus

Babyque skracovač nechtov pre bábätká

 • Hodnota 49,99 €
 • Vaša cena 24,99 €

Objednajte dnes a v utorok 11. mája 2021 máte tovar doma.

Momentálne si tento výrobok prezerá 31 ľudí.

Ten najhorší pocit je, ak nechcene ublížite tým, na ktorých vám záleží najviac...a najčastejšie sa to deje pri strihaní ich nechtov. Ešte horšie je to, že ostrými hranami na nechtoch, ktoré za sebou nechávajú klasické kliešte na nechty, sa vaše najmilšie bábätká môžu ľahko poškriabať. Strihanie nechtov je pre nich traumatizujúce a celý proces znenávidia. Ich prsty sú malé a strihanie ich nechtov sa môže stať vyčerpávajúcim...
ALE TÝMTO DŇOM JE UŽ KONIEC!

Materiál: ABS

Rozmery: 4,5*3*13cm

Napájanie: 2xAA batérie (nie sú súčasťou balenia)

Vysoká rýchlosť: 8000 ot/min

Nízka rýchlosť: 5000 ot/min

Napätie: 5V

Balenie obsahuje: 

3* Brúsny nástavec pre dospelých

3* Odmäkčené brúsne hlavy pre bábätká

1* Hlavný prístroj

1* Obal na cesty

1* Návod na použitie

1* Taška so šnúrkou

Doručenie zabezpečí Slovenská pošta, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Slovak post

  • 100% BEZPEČNÉ – Nemusíte sa báť, že urobíte chybu, tento zastrihávač nie je ako klasické kliešte na nechty. Je veľmi jemný na nechty a pokožku vášho bábätka. Nezničí ich a ani nespôsobí žiadnu infekciu. Brúsne hlavice sú navrhnuté špeciálne na ich mäkké nechty.
  • ĽAHKÉ NA POUŽÍVANIE – Tento prístroj je veľmi ľahký, kompaktný a veľmi jednoduchý na používanie. Pripevnite správnu brúsnu hlavicu a skracujte! Otravné nechty nemajú žiadnu šancu!
  • ŠETRÍ ČAS – Prečo zahadzovať svoj drahocenný čas s vašimi deťmi na tak frustrujúce povinnosti? Tento zastrihávač dokáže skrátiť nechty vášmu bábätku rýchlejšie, než stihnete vymeniť plienku.
  • ZASTRIHÁVA DEŇ ČI NOC – Nášmu skracovaču je jedno či je deň, či noc, a malo by byť aj vám (ak príde čas na strihanie nechtov). S veľmi tichým motorčekom a malým LED svetlom, budete schopný skracovať bábätku nechty počas toho, ako spí.
 • Bezpečnejší zastrihávač nechtov pre bábätká:Tento zastrihávač nezničí nechtovú kožičku ani jemné nechtové lôžka, takže môžete bezpečne a rýchlo skracovať a upravovať maličké prsty na nohách a na rukách.

 • Strihanie nechtov bábätkám je od teraz hračka! Bábätkám rastú nechty veľmi rýchlo a musia byť skracované raz až dvakrát do týždňa. Používanie klasických kliešťov na nechty môže byť pre deti často nebezpečné a nepríjemné, my však máme riešenie. 

 • Náš prémiový elektrický zastrihávač nechtov pre bábätká je špeciálne navrhnutý na to, aby urobil strihanie nechtov vašich najmenších čo najmenej stresujúce, rýchle a tak bezpečné, ako je len možné.

 • Ľahké na použitie: Zastrihávač nechtov pre bábätká Babyque je veľmi jednoduchý na použitie. Jednoducho zapnite zastrihávač nechtov pre bábätká Babyque, vyberte správnu brúsnu hlavicu, zapnite svetlo a začnite skracovať. 

 • 6 rôznych brúsnych nástavcov. Perfektné pre bábätko aj mamičku. 

 • 4 prevádzkové režimy. Jednoducho posuňte vypínač na kontrolu rýchlostí

 • Mierne LED svetlo Zabudované LED svetlo robí celý proces pohodlnejším, počas noci zabezpečuje mierne svetlo aby bolo skracovanie nechtov čo najpresnejšie.

Hodnotenia zákazníkov
 1. Výrobok funguje a je dobre zabalený.

  Skvelá kvalita a ľahké na používanie.
  100%

 2. Skvelá vec pre malé miestnosti.

  Veľmi sa mi páči tento skracovač. Snažili sme sa pilníkovať nechty nášmu bábätku s klasickým detským pilníkom ale trvalo to večnosť a bolo to takmer nemožné s plačúcim dieťaťom! Nikdy sme neopilníkovali dosť a ona sa stále poškrabala na tvári. Keď som vyskúšala toto, bola som nadšená, pretože to bola veľmi rýchle, ľahké a fungovalo to. Prístroj je veľmi jemný a vôbec neubližuje prstom. Celkovo som spokojná!
  100%

 3. Dobrý produkt.

  Presne ako podľa popisu! Veľmi rýchle doručenie!
  80%

 4. Malé, ale efektívne. Testované a odporúčané

  Som šťastná, že som natrafila na tento skracovač! Bola som veľmi nervózna, keď som mala svojmu dvojmesačnému synčekovi skracovať nechty, pretože sú tak maličké. Som si istá, že všetky mamičky sa cítia rovnako. Jeho nechty narástli do bodu, kedy boli ostré a ľahko sa s nimi poškrabal na tvári a na hrudi... Vedela som, že ich musím skrátiť, ale nechcela som použiť bežné, staromódne kliešte. Tento skracovač je perfektný!
  100%

 5. Dobrý produkt.

  ola som veľmi nervózna kvôli strihaniu nechtov nášmu novému bábätku, nie je to to isté ako strihať nechty dospelému, nechty majú týždeň a nechtové lôžka presahujú nechty, takže je veľmi jednoduché nechcene im ublížiť. Práve dnes sme skracovali nechty, naša dcérka má len 5 dní a ani si nevšimla že niečo robím. Podľa mňa to úplne stojí za ten pokoj pri strihaní. Určite to bude veľmi nápomocné na nasledujúce mesiace, možno roky s našou maličkou.
  100%

 6. Tento skracovač je perfektný!

  Želala by som si, aby mi o tomto bol niekto povedal, predtým, ako sme vyskúšali kliešte na nechty.... Toto bude určite prvá vec, ktorú od nás dostanú všetci priatelia, ktorý budú čakať dieťa.
  100%