Expresní doprava icon

Expresní doprava

Platba aj pri prevzatí icon

Platba aj pri prevzatí

Store country flag.

Slovenský sklad

-%

Herná stanica RetroWave: bezdrôtová 4K herná konzola

4.9 / 5 (Recenzie: 490)

“Oživte svoju vášeň pre klasické hranie v rozlíšení 4K – bezdrôtovo!”

Vstúpte do sveta nostalgie s hernou stanicou RetroWave, najmodernejšou hernou konzolou navrhnutou tak, aby prebudila vaše obľúbené herné spomienky. Táto konzola, vybavená výstupom 4K Ultra HD a rozsiahlou knižnicou hier na stiahnutie, prináša späť život klasickej hernej ére na moderné obrazovky. S pohodlím bezdrôtových duálnych joystickov a rozsiahlym rozsahom ovládania sa ponorte do nekonečných hodín hrania bez spleti káblov. Nie je to len herná konzola; je to vaša brána k opätovnému prežitiu zlatých dní hrania.

Množstvo:: Nakúpte viac a ušetrite
TOP PONUKA Bulb icon - better price.
1x
34,99€
/kus
Základ
2x
31,49€
/kus
Normál
3x
29,74€
/kus
Rozšír
4x
27,99€
/kus
Prémia
5x
26,24€
/kus
Výsada
Plná cena:

34,99 Šetriť 30%

Na skladeObjednajte dnes a tovar máte doma v utorok, 5.3.!
Store country flag.
Objednávka odoslaná zo slovenského skladu
Customer satisfaction mark
96 % kupujúcich hodnotilo tento produkt ako VÝBORNÝ
Fast delivery icon.
Expresní doprava
Cash on delivery option.
Platba aj pri prevzatí
Money back guarantee.
Garancia vrátenia peňazí
Outwish available payment method. Outwish available payment method. Outwish available payment method.
Money back guarantee badge.
14 dní na vrátenie tovaru V prípade, že nie ste spokojný s produktom, jednoducho ho vráťte a my vám vrátime peniaze.

Kľúčové vlastnosti:

Výstup 4K HD: Zažite svoje obľúbené hry v ohromujúcom rozlíšení 4K Ultra HD, ktoré zaistí krištáľovo čistý obraz na vašom televízore alebo monitore.
Stiahnuteľná knižnica hier: Vychutnajte si slobodu prehliadania, sťahovania a hrania obrovského výberu hier s možnosťou vyžiadať si od zákazníckeho servisu komplexný zoznam hier.
Bezdrôtové duálne joysticky: Hrajte zo vzdialenosti až 8 metrov s ergonomicky navrhnutými bezdrôtovými joystickmi, ktoré zaisťujú pohodlie a chránia váš zrak.
Personalizovaný herný zážitok: Využite funkcie, ako je história hier, zbierka, vyhľadávanie a nastavenia, aby ste si prispôsobili herné relácie podľa svojich predstáv.
Plug and Play: Nastavenie je hračka s jednoduchým pripojením k rozhraniu HDMI vášho televízora a napájacím zdrojom USB. Okamžite prejdite na obrazovku zoznamu hier a začnite hrať s minimálnym úsilím.
Kompaktná a prenosná: Vďaka elegantnému dizajnu a malej veľkosti balenia je herná stanica RetroWave dokonalým doplnkom akéhokoľvek herného nastavenia alebo spoločníkom pre hranie na cestách.

Technické údaje:

Rozmery: 15 cm x 10 cm x 7 cm
Konektivita: Dosah bezdrôtového ovládania až 8 metrov, HDMI výstup
Napájanie: Vyžaduje dve batérie AA (nie sú súčasťou balenia) pre bezdrôtovú rukoväť

Balenie obsahuje:

1 x konzola hernej stanice RetroWave
2 x bezdrôtové joysticky
1 x bezdrôtový prijímač signálu
1 x USB nabíjací kábel
1 x predlžovací kábel HD signálu
1 x anglický manuál
1 x Balenie Color Box

Hodnotenia zákazníkov:

⭐⭐⭐⭐⭐

„Herná stanica RetroWave je hit z minulosti s moderným nádychom! Výstup 4K je ohromujúci a výber hier prináša toľko spomienok. Bezdrôtové joysticky sú obrovským plusom – už nemusíte sedieť príliš blízko TV. Dôrazne odporúčame každému, kto chce znovu prežiť éru klasickej hry!”

Bronislav Zima

⭐⭐⭐⭐⭐

“Darovala som RetroWave svojmu manželovi a on nemôže prestať hrať! Jednoduchosť nastavenia a množstvo dostupných hier sú fantastické. Je to ako mať doma celú arkádu. Dizajn konzoly je elegantný a perfektne sa hodí do nášho bývania izba. Veľký palec hore!”

Patrícia Urbanová

⭐⭐⭐⭐

“Táto konzola prekonala moje očakávania. Kvalita obrazu na mojom 4K TV je ohromujúca a bezdrôtové ovládače fungujú ako kúzlo. Funkcie vyhľadávania a zhromažďovania hier uľahčujú vyhľadávanie a organizovanie mojich obľúbených položiek. Investícia sa rozhodne oplatí.”

Vladislav Holič

⭐⭐⭐⭐⭐

“Dokonalá zmes nostalgie a technológie. Herná stanica RetroWave prináša všetky klasické hry, ktoré som miloval, do modernej doby. Bezdrôtové nastavenie je prelomové a vďaka kompaktným rozmerom si ju môžem vziať kamkoľvek. Absolútne ju milujem!”

Tomáš Kocúr

⭐⭐⭐⭐⭐

“Ako zberateľ retro hier a konzol je RetroWave hviezdnym prírastkom do mojej zbierky. 4K výstup vnáša nový život do starých klasík a možnosť sťahovať a ukladať hry je neuveriteľne pohodlná. Kvalita zostavenia je špičková, a zákaznícky servis bol nápomocný pri poskytovaní komplexného zoznamu hier.“

Ivan Čiernik

⭐⭐⭐⭐

“Herná stanica RetroWave je dokonalá retro herná konzola. Nastavenie bolo jednoduché a za pár minút som hral svoje obľúbené hry z detstva. Bezdrôtové ovládače reagujú a pohodlne sa používajú a vďaka HD výstupu vyzerá grafika úžasne. Je to zábavné pre celú rodinu!”

Romana Jilemnická

Časový rámec dodania tovaru je zvyčajne medzi 2 až 4 pracovnými dňami, vaše položky však môžete dostať aj skôr. Všetky objednávky sa dodávajú so sledovacím číslom, takže ich môžete sledovať počas procesu prepravy!

Garancia najlepšej kvality:
Skutočne veríme, že ponúkame niektoré z najinovatívnejších produktov na svete a chceme vás ubezpečiť, že podporujeme 14-dňovou záruku, bez rizika!
-14- Denná záruka vrátenia alebo vrátenia platby:
Ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete, že nie ste spokojní, môžete ľahko a rýchlo kontaktovať našu pomocnú zákaznícku podporu a získať jednoduchú refundáciu.
- 100% Bezpečné odhlásenie
Máme 24/7/365 online e-mail podporu. Prosím neváhajte a kontaktujte nás v prípade, že potrebujete pomoc.