SmartBit WIFI Otvárač garážových brán

SmartBit WIFI Otvárač garážových brán

SMARTBIT WIFI NÁSTENNÝ SPÍNAČ

SMARTBIT WIFI NÁSTENNÝ SPÍNAČ

Inteligentný spínač WiFi pre motorizované rolety SmartBIT

Inteligentný spínač WiFi pre motorizované rolety SmartBIT

SmartBit WIFI Otvárač garážových brán

Rating:
100 % of 100
Bežná cena 39,99 € Znížená cena 34,99 €

Inteligentný bezdrôtový ovládač otvárania garážových dverí s technológiou WiFi SmartBit

Bezdrôtový otvárač garážových brán je oveľa starší ako internet, ale dnešné prepojené technológie priniesli nové možnosti monitorovania a zdieľania prístupu do vašej garáže z akéhokoľvek miesta na svete.
S pomocou mobilných aplikácií nielenže váš smartphone nahradí diaľkové ovládanie vašej garáže, ale dostanete aj pripomenutie, keď necháte otvorené dvere, ľahko spravujete, kto má prístup do vašej garáže, a nastavíte pravidlá automatického otvárania a zatvárania. , a dokonca monitorovať garáž prostredníctvom video streamu.

SKU
000036
  • Kúpte 2 po 31,99 € a ušetríte 9%
  • Kúpte 3 po 29,99 € a ušetríte 14%
  • Inteligentný doplnok pre váš existujúci otvárač garážových dverí - stačí pridať tento inteligentný bezdrôtový ovládač s Wi-Fi rozhraním k vášmu ovládaču garážových dverí a pomocou bezplatnej aplikácie Smart Life môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek otvárať a zatvárať vaše garážové dvere pomocou smartfónu.
  • Kompatibilné s aplikáciami Amazon Alexa, Google Home a IFTTT - po spárovaní s aplikáciou Amazon Alexa alebo Google Assistant vám inteligentný ovládač dverí umožňuje hlasové ovládanie vo vašej domácnosti bez použitia rúk. Vytvárajte si harmonogramy kompletne prispôsobené vašim potrebám pomocou IFTTT.
  • Inštalácia nikdy nebola jednoduchšia - iba dva káble, kladný a záporný, pripojte k motorčeku otvárania garážových dverí, nastavte ovládač na pripojenie Wi-Fi. Svoju garážovú bránu môžete urobiť inteligentnou v niekoľkých jednoduchých krokoch.
  • Zdieľajte s rodinou a dostávajte upozornenia kedykoľvek - inteligentný ovládač umožňuje nastaviť viacerých používateľov a v reálnom čase dostanete upozornenie o tom, kto a kedy otvoril alebo zatvoril garážovú bránu. Môžete tiež nastaviť časový harmonogram otvárania alebo zatvárania dverí v určitom čase.

Základné vlastnosti

Jednoducho pridajte tento inteligentný Wi-Fi ovládač k svojmu ovládaču otvárania garážových dverí, ľahko tak premeníte svoje garážové dvere na inteligentné a môžete si užívať domácu automatizáciu v niekoľkých krokoch!

● Stačí klepnúť
Nechajte si pripomenúť, že sú vaše garážové dvere otvorené, a pomocou aplikácie v telefóne ich bezpečne odkiaľkoľvek zatvorte. Už nikdy nezabudnite nechať otvorenú garáž.

● Len rozprávajte
Nech vám s otvorením garáže alebo brány pomôžu aplikácie Amazon Alexa, Google Assistant alebo Siri. Nechajte svojho hosťa prejsť cez garáž alebo bránu zatiaľ čo sa vy venujete vareniu.

● Len jazdite
Inteligentné modely môžete nastaviť prostredníctvom aplikácií Smart Life a IFTTT.

1) Stiahnite a nainštalujte si aplikácie Smart Life aj IFTTT.

2) Vytvorte inteligentný model otvárania garážových dverí v aplikácii Smart Life a

3) Použite applet IFTTT s názvom „spustiť model Smart Life po príchode domov“ a vyberte a nakonfigurujte inteligentný model „otvorená garážová brána“ v rámci aplikácie IFTTT.

Write Your Own Review
Recenzujete:SmartBit WIFI Otvárač garážových brán
Vaše hodnotenie
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!