SmartBit WIFI Otvárač garážových brán

SmartBit WIFI Otvárač garážových brán

SmartBit WIFI Otvárač garážových brán

Rating:
100 % of 100
Bežná cena 39,99 € Znížená cena 29,99 €

Inteligentný bezdrôtový ovládač otvárania garážových dverí s technológiou WiFi SmartBit

Bezdrôtový otvárač garážových brán je oveľa starší ako internet, ale dnešné prepojené technológie priniesli nové možnosti monitorovania a zdieľania prístupu do vašej garáže z akéhokoľvek miesta na svete.
S pomocou mobilných aplikácií nielenže váš smartphone nahradí diaľkové ovládanie vašej garáže, ale dostanete aj pripomenutie, keď necháte otvorené dvere, ľahko spravujete, kto má prístup do vašej garáže, a nastavíte pravidlá automatického otvárania a zatvárania. , a dokonca monitorovať garáž prostredníctvom video streamu.

SKU
000036
  • Kúpte 2 po 27,99 € a ušetríte 7%
  • Kúpte 3 po 25,99 € a ušetríte 13%
  • Inteligentný doplnok pre váš existujúci otvárač garážových dverí - stačí pridať tento inteligentný bezdrôtový ovládač s Wi-Fi rozhraním k vášmu ovládaču garážových dverí a pomocou bezplatnej aplikácie Smart Life môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek otvárať a zatvárať vaše garážové dvere pomocou smartfónu.
  • Kompatibilné s aplikáciami Amazon Alexa, Google Home a IFTTT - po spárovaní s aplikáciou Amazon Alexa alebo Google Assistant vám inteligentný ovládač dverí umožňuje hlasové ovládanie vo vašej domácnosti bez použitia rúk. Vytvárajte si harmonogramy kompletne prispôsobené vašim potrebám pomocou IFTTT.
  • Inštalácia nikdy nebola jednoduchšia - iba dva káble, kladný a záporný, pripojte k motorčeku otvárania garážových dverí, nastavte ovládač na pripojenie Wi-Fi. Svoju garážovú bránu môžete urobiť inteligentnou v niekoľkých jednoduchých krokoch.
  • Zdieľajte s rodinou a dostávajte upozornenia kedykoľvek - inteligentný ovládač umožňuje nastaviť viacerých používateľov a v reálnom čase dostanete upozornenie o tom, kto a kedy otvoril alebo zatvoril garážovú bránu. Môžete tiež nastaviť časový harmonogram otvárania alebo zatvárania dverí v určitom čase.

Základné vlastnosti

Jednoducho pridajte tento inteligentný Wi-Fi ovládač k svojmu ovládaču otvárania garážových dverí, ľahko tak premeníte svoje garážové dvere na inteligentné a môžete si užívať domácu automatizáciu v niekoľkých krokoch!

● Stačí klepnúť
Nechajte si pripomenúť, že sú vaše garážové dvere otvorené, a pomocou aplikácie v telefóne ich bezpečne odkiaľkoľvek zatvorte. Už nikdy nezabudnite nechať otvorenú garáž.

● Len rozprávajte
Nech vám s otvorením garáže alebo brány pomôžu aplikácie Amazon Alexa, Google Assistant alebo Siri. Nechajte svojho hosťa prejsť cez garáž alebo bránu zatiaľ čo sa vy venujete vareniu.

● Len jazdite
Inteligentné modely môžete nastaviť prostredníctvom aplikácií Smart Life a IFTTT.

1) Stiahnite a nainštalujte si aplikácie Smart Life aj IFTTT.

2) Vytvorte inteligentný model otvárania garážových dverí v aplikácii Smart Life a

3) Použite applet IFTTT s názvom „spustiť model Smart Life po príchode domov“ a vyberte a nakonfigurujte inteligentný model „otvorená garážová brána“ v rámci aplikácie IFTTT.

Write Your Own Review
Recenzujete:SmartBit WIFI Otvárač garážových brán
Vaše hodnotenie
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!