Inteligentný spínač WiFi pre motorizované rolety SmartBIT

Inteligentný spínač WiFi pre motorizované rolety SmartBIT

SmartBit WIFI Otvárač garážových brán

SmartBit WIFI Otvárač garážových brán

Inteligentný spínač WiFi pre motorizované rolety SmartBIT

Bežná cena 39,99 € Znížená cena 34,99 €

Inteligentný spínač WiFi pre motorizované rolety SmartBIT dokáže kedykoľvek a odkiaľkoľvek ovládať rôzne druhy závesov, napríklad okenné žalúzie, rolety alebo „benátske“ vonkajšie žalúzie. Aplikácia „Smart Life“ sa ovláda bezdrôtovo prostredníctvom existujúcej domácej siete Wi-Fi, k dispozícii je aj dotykové ovládanie. Kompatibilné s aplikáciami Alexa a Google Home, bez potreby rozbočovača. Užívajte si inteligentný život s inteligentnými výrobkami značky SmartBIT.

SKU
000041
  • Kúpte 2 po 31,99 € a ušetríte 9%
  • Kúpte 3 po 29,99 € a ušetríte 14%

Informácie o tomto výrobku

1.Dotykové ovládanie: jednoduché ovládanie dotykom, ľahké získanie údajov. Dotyková obrazovka Glass Panel sa vyznačuje vysokou kvalitou a dômyselným dizajnom, nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou.

2.Časovanie a diaľkové ovládanie: otvárajte alebo zatvárajte záves podľa denného časového harmonogramu a ovládajte ho kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Môžete tiež nastaviť odpočítavanie na ovládanie závesu prostredníctvom smartfónu. Nemusíte sa už približovať k závesu na to, aby ste ho otvorili alebo zatvorili, a obávať sa, či je záves zatiahnutý alebo nie, keď ste práve preč. Stačí vziať do ruky telefón a ovládať ho!

3.Súlad s viacerými variantmi: zhodujú sa s rôznymi druhmi závesov, ako sú okenné žalúzie, rolety, „benátske“ vonkajšie žalúzie, atď. Inteligentný ovládač závesov môžete nainštalovať na mnohých miestach, napríklad v kancelárii, pracovni, spálni či obývacej izbe, atď. Dokonca môžete ovládať otváranie a zatváranie markízy vo vašej záhrade podľa vašich predstáv. Urobte svoj život a prácu inteligentnejšou a pohodlnejšou.

4.Hlasové ovládanie: kompatibilné s aplikáciami Amazon Alexa, Google Assistant. Hlasové otváranie alebo zatváranie vašich závesov. Nie je potrebný rozbočovač a tradičný ovládač sa dá ľahko nahradiť. Život sa stáva jednoduchším.

5.Skupinové ovládanie a spoločné ovládanie: môžete nastaviť viacero ovládačov závesov ako skupinu a ovládať ich v aplikácii Smart Life APP. Zdieľajte to aj so svojou rodinou, aby to mohli tiež ovládať!

 

Write Your Own Review
Recenzujete:Inteligentný spínač WiFi pre motorizované rolety SmartBIT
Vaše hodnotenie
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!