Facebook Pixel

Bezplatné a rýchle dodanie!!!

NÁPLASŤ NA NECHTY BEZ LEPIDLA TOEFIX (50 KS)

Rating:
100% of 100
60 recenzií zákazníkov
Vo vysokom dopyte
 Znížená cena 19,99 € Bežná cena 29,99 €
 • Kúpte 2 po 16,49 € a ušetríte 18%
 • Kúpte 3 po 15,00 € a ušetríte 25%
-33%
Množstvo
 • 1x 19,99 €/kus
 • top ponuka
  2x 16,49 €/kus
 • 3x 15,00 €/kus

NÁPLASŤ NA NECHTY BEZ LEPIDLA TOEFIX (50 KS)

 • Hodnota 29,99 €
 • Vaša cena 19,99 €

Objednajte dnes a v pondelok 10. mája 2021 máte tovar doma.

Momentálne si tento výrobok prezerá 19 ľudí.

Použite bezlepidlové náplaste na nechty TOEFIX a navždy sa tak zbavte problémov so zarastenými nechtami. Jednoducho ich aplikujte na nechty a používajte s ponožkami a bežnou obuvou.
Výrobok nie je dostupný v kamenných obchodoch!
 
Balenie obsahuje:
1 balenie s bezlepidlovými náplasťami na nechty TOEFIX (10 ks)
Materiál:
netkaná látka, PET plast, olejové adhezívum
Rozmery:
10,5 x 4,5 cm
AKO SA POUŽÍVA:
 1. Odlepte nechtovú náplasť z podkladu a pokúste sa nedotknúť sa strany s adhezívom, aby ste tak neznížili jej priľnavosť.
 2. Pritlačte náplasť na strednú časť nechtu. Ak je nálepka na nechty väčšia ako necht, nožnicami ju upravte na vhodnú veľkosť.
 3. Prstami pevne pritlačte oba konce náplasti.

Doručenie zabezpečí Slovenská pošta, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Slovak post

 • Elastické, ale napriek tomu pevné

  Tvar nechtov je ťažké regulovať, avšak tieto nechtové náplaste sú dostatočne pevné na to, aby usmernili zakrivenie nechtu a dostatočne flexibilné, aby ste sa pri ich používaní cítili pohodlne.

  Prirodzené riešenie problému zarastených nechtov

  Jednoducho nalepte bezlepidlovú nechtovú náplasť TOEFIX na povrch nechtu. Tým sa zmení uhol rastu nechtu, čím sa odstráni bolesť spôsobená zarastenými nechtami.

  Trvalé riešenie

  Vďaka prirodzenému vyrovnaniu nechtov táto trvalá náplasť nielen koriguje deformácie nechtov, ale rovnako im bráni v opätovnom výskyte!

 • Mnohí z nás sú zvyknutí skrývať svoje chodidlá v uzavretej obuvi a na bolestivú chôdzu spôsobenú zarastenými nechtami, ale teraz máme riešenie - naše bezlepidlové náplasti na nechty TOEFIX! Ich používanie je jednoduché ako používanie bandážových pomôcok, jednoducho odlepte náplasť z podkladu a prilepte ju na necht, aby ste prirodzeným spôsobom upravili jeho tvar, zmiernili tak bolesť a zabránili zápalu.

Hodnotenia zákazníkov
 1. Odporúča produkt

  Praktické samolepky, naozaj sa oplatia v porovnaní s inými výrobkami na nechty, ktoré môžu byť šialene drahé. KONEČNE môžem znova nosiť sandále a otvorené topánky, som z toho nadšená! :)
  100%

 2. Odporúča produkt

  Jednoduché a praktické použitie - nepotrebujete k tomu žiadne ďalšie vybavenie. Odporúčam!
  100%

 3. Odporúča produkt

  Ľahko sa používa, nálepku stačí odlepiť a aplikovať na nechty. Prvých pár dní som veľmi necítila, že mi to pomáha, skutočné výsledky sa dostavili o niečo neskôr! Som rada, že ich mám, nepamätám si, kedy moje nechty vyzerali tak dobre.
  100%

 4. Odporúča produkt

  Nechty na nohách mi spôsobovali veľa problémov, bolo takmer nemožné nosiť bežecké alebo elegantné topánky, keďže prsty sa mi od ich nosenia vždy zapálili a boli mimoriadne bolestivé. Spočiatku som bol skeptický, ale zatiaľ sa zdá, že fungujú. Určite by som ich poradil vyskúšať každému, kto má problémy s prstami!
  100%

 5. Odporúča produkt

  Nechty sa mi stáčajú dovnútra a stále mi zarastajú - už som vyskúšala všetko a okrem návštev nechtových salónov, ktoré sú naozaj drahé, bola toto jediná vec, ktorá mala význam. Som šťastná, že konečne môžem kráčať bez bolesti!
  100%

 6. Odporúča produkt

  No moje nechty to pôsobí zázračne, páči sa mi to! Je skutočne tenká, takže vás neobťažuje, keď máte obuté ponožky a topánky. Mala by sa aplikovať na čisté nechty, aby vydržala čo najdlhšie.
  100%