Expresní doprava icon

Expresní doprava

Platba aj pri prevzatí icon

Platba aj pri prevzatí

Store country flag.

Slovenský sklad

15,90 Šetriť 47% Kúp
-%

ELEKTRICKÉ VŔTACIE OLEJOVÉ/VODNÉ ČERPADLO HYDROMAX

4.5 / 5 (Recenzie: 42)

Prečerpajte veľké množstvo kvapaliny z jedného miesta na druhé jednoducho, rýchlo a lacno pomocou nášho vŕtacieho čerpadla! Toto vŕtacie čerpadlo premení každú vŕtačku na vysokokapacitné čerpadlo. Stačí pripojiť čerpadlo ku elektrickej vŕtačke, vložiť hadicu a pustiť sa do práce!

Množstvo:: Nakúpte viac a ušetrite
TOP PONUKA Bulb icon - better price.
1x
15,90€
/kus
2x
14,31€
/kus
3x
13,52€
/kus
4x
12,72€
/kus
5x
11,93€
/kus
Plná cena:

15,90 Šetriť 47%

Nie je na sklade

Vysokotlakové čerpadlo s použitím kdekoľvek a kedykoľvek!

Jednoduchá inštalácia a použitie
Vhodné pre všetky vrtné skľučovadlá
Ideálne na prečerpávanie kvapalín
Pohodlná manipulácia a skladovanie
Nie sú potrebné žiadne batérie

Prečerpanie kvapalín v priebehu chvíle!

Kompaktné ľahké a prenosné, toto mini ručné vŕtacie čerpadlo je nevyhnutné pre domácnosť, záhradu a vonkajšie prostredie. Môžete ho použiť v akomkoľvek prostredí bez napájania, je široko používaný na rybníky, bazény, postrekovacie systémy, prietokové zavlažovacie systémy, záhradníctvo, dažďové sudy… Je vyrobený z odolného plastu a vnútorných častí z nehrdzavejúcej ocele, aby sa zabránilo korózii.

Nástroj, bez ktorého sa nezaobíde žiadny domáci majster!

Funguje skvele s väčšinou elektrických ručných vŕtačiek, stačí pripojiť čerpadlo k elektrickej vŕtačke a vložiť hadicovú svorku, aby ste ho mohli používať. Elektrické vŕtacie čerpadlo je vhodné na prečerpávanie kvapalín, ako je voda, olej, nafta atď. Ideálne na čistenie áut, zavlažovanie záhrad, čerpanie bazénov, akvárií atď.

Vlastnosti

 Materiál: plast
Vnútorný priemer výstupného otvoru: 16 mm
Vonkajší priemer výstupného otvoru: 19 mm
Čo nájdete v balení:
1 x vodné čerpadlo
2 x hadicové svorky
2 x skrutky
2 x stojan

Naši spokojní zákazníci!

Toto malé čerpadlo dokonale spĺňalo naše potreby. Potrebovali sme prečerpať vodu z rezervoára do nádrže s čerstvou vodou v našom obytnom aute. Nie je to veľmi rýchly proces, ale svoju prácu vykoná perfektne.

Daniel Otčenáš

Toto čerpadlo som použil na prečerpanie približne 380 litrov nafty a funguje perfektne. Je to užitočný nástroj pre dom alebo nákladné vozidlo.

Gabriel Tichý

Čerpadlo funguje fantasticky. Je to najjednoduchšie a najlacnejšie čerpadlo na tankovanie nafty do môjho traktora. Odporúčam všetkými desiatimi.

Ladislav Čížik

Časový rámec dodania tovaru je zvyčajne medzi 2 až 4 pracovnými dňami, vaše položky však môžete dostať aj skôr. Všetky objednávky sa dodávajú so sledovacím číslom, takže ich môžete sledovať počas procesu prepravy!

Garancia najlepšej kvality:
Skutočne veríme, že ponúkame niektoré z najinovatívnejších produktov na svete a chceme vás ubezpečiť, že podporujeme 14-dňovou záruku, bez rizika!
-14- Denná záruka vrátenia alebo vrátenia platby:
Ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete, že nie ste spokojní, môžete ľahko a rýchlo kontaktovať našu pomocnú zákaznícku podporu a získať jednoduchú refundáciu.
- 100% Bezpečné odhlásenie
Máme 24/7/365 online e-mail podporu. Prosím neváhajte a kontaktujte nás v prípade, že potrebujete pomoc.