Expresní doprava icon

Expresní doprava

Platba aj pri prevzatí icon

Platba aj pri prevzatí

Store country flag.

Slovenský sklad

4,99 Šetriť 83% Kúp
-%

Magnetické skrutkovacie bity MAGNETIX™

4.5 / 5 (Recenzie: 40)
Tieto nadstavce vám pomôžu upevniť skrutku na správne miesto bez toho, aby ste museli zaoberať jej kolísaním alebo nesprávnym smerovaním. Urýchlite proces skrutkovania, aby ste mohli pracovať efektívnejšie a jednoduchšie!
Množstvo:: Nakúpte viac a ušetrite
TOP PONUKA Bulb icon - better price.
1x
4,99€
/kus
2x
4,49€
/kus
3x
4,24€
/kus
4x
3,99€
/kus
5x
3,74€
/kus
Plná cena:

4,99 Šetriť 83%

Nie je na sklade

Už žiadna chaotická práca! Urobte svoju prácu efektívnejšou a bez námahy!

Magnetické a protišmykové
Silné a odolné
Obmedzte hĺbku skrutky
Upevnite skrutku na miesto
Kompatibilný so všetkými elektrickými skrutkovačmi a vŕtačkami

Upevnite a otočte skrutku presne!

Magnetický a protišmykový dizajn umožňuje pripevnenie skrutky k nadstavcu bez toho, aby vypadla, čo vám uľahčí prácu a ušetrí námahu. Naše magnetické nadstavce vám pomôžu upevniť a zaskrutkovať skrutku presne a zároveň obmedzia hĺbku prieniku skrutky, aby sa ochránili steny.

Dokonalý nástroj pre domácich majstrov!

Široko kompatibilný s elektrickými skrutkovačmi, ručnými skrutkovačmi, elektrickými vŕtačkami, ručnými vŕtačkami atď.. Zjednoduší použitie a odobratie skrutiek. Vhodné pre opravy, údržbu a inštaláciu.

Maximalizujte svoju produktivitu s týmto nástrojom!

 Vyrobené zo silnej chróm-vanádiovej ocele, ktorá je odolná voči opotrebeniu, odolná a s vysokou tvrdosťou. Vhodné na sadrokartónové panely, drevoobrábacie dosky, priečky, oceľ a ďalšie.

Získate:

5-dielnu sadu magnetických nadstavcov pre skrutkovače
2 x – 25 x 15 mm
3 x – 50 x 15 mm
Materiál: chrómová oceľ

Naši spokojní zákazníci!

Ak sa venujete opravám nástenných panelov, nesmie chýbať vo vašej skrinke s náradím. Chráni vás pred skrutkovaním skrutiek do nástenného panelu.

Matúš Kuchár

Vďaka tomu je montáž sadrokartónových panelov oveľa plynulejšia. Magnetický nadstavec pomáha stabilizovať skrutku a šetrí čas v inak zdĺhavom procese.

Gregor Slavik

Vynikajúce nadstavce na skrutkovanie skrutiek na sadrokartónové panely. Magnety zachovajú to, čo potrebujete. S nákupom som veľmi spokojná.

Slavomír Mäsiar

Časový rámec dodania tovaru je zvyčajne medzi 2 až 4 pracovnými dňami, vaše položky však môžete dostať aj skôr. Všetky objednávky sa dodávajú so sledovacím číslom, takže ich môžete sledovať počas procesu prepravy!

Garancia najlepšej kvality:
Skutočne veríme, že ponúkame niektoré z najinovatívnejších produktov na svete a chceme vás ubezpečiť, že podporujeme 14-dňovou záruku, bez rizika!
-14- Denná záruka vrátenia alebo vrátenia platby:
Ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete, že nie ste spokojní, môžete ľahko a rýchlo kontaktovať našu pomocnú zákaznícku podporu a získať jednoduchú refundáciu.
- 100% Bezpečné odhlásenie
Máme 24/7/365 online e-mail podporu. Prosím neváhajte a kontaktujte nás v prípade, že potrebujete pomoc.