14,99 Kúp

10x MagnoMount™ magnet pre montáž na stenu

34 recenzií zákazníkov
Veľký záujem!
Flame icon for products left. Zostáva už len produktov!

Magnetický držiak MagnoMount™ ponúka kompaktné a praktické riešenie pre usporiadanie diaľkových ovládačov. Tento ľahký a odolný držiak je vyrobený z vysoko kvalitného PP plastu a magnetov, aby vydržal. Jeho nástenný dizajn nielen šetrí priestor, ale tiež dodáva vášmu okoliu elegantný a uprataný vzhľad.

14,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v pon., 11.12.!

Nie je na sklade

Safe Purchase icon

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti icon

100% záruka spokojnosti

Expresní doprava icon

Expresní doprava

Platba aj pri prevzatí icon

Platba aj pri prevzatí

Popis:

Vyrobené z vysoko kvalitných PP a magnetických materiálov
Tento magnetický háčik je ideálny na uloženie domácich potrieb
Jednoduché a všestranné použitie
Silný magnetický háčik
Nie je ľahké spadnúť

Spoľahlivý materiál

Naše magnetické držiaky na diaľkové ovládanie sú vyrobené z prvotriedneho plastu a lepidiel, sú robustné a majú dlhú životnosť. Vďaka silnej priľnavosti a silnému magnetizmu môžu byť pevne prilepené na stenu a bezpečne držia vaše diaľkové ovládače, takže nie je ľahké spadnúť.

Kompatibilný s:

väčšina diaľkových ovládačov, ako sú diaľkové ovládače televízorov, diaľkových ovládačov ventilátorov, diaľkových ovládačov klimatizácie atď. Vhodné aj na usporiadanie kľúčov, dátových káblov atď. Môžu účinne zabrániť strate.

Obsah balenia:

Dostanete 10 ks bielych magnetických držiakov na diaľkové ovládanie na stenu. S týmito praktickými doplnkami do domácnosti už nestratíte diaľkové ovládače televízora.

Naši spokojní používatelia

Kvalitné magnety, môžem odporučiť

Sebastian Hájek

Funguje podľa plánu! Slušne silný!

Věroslav Vašíček

Veľmi jednoduché nastavenie. Dostal som balíček a 5 minút bol môj ovládač a ovládače mimo dosahu môjho syna! Skvelá cena za to, čo to je. Veľmi jednoduché nastavenie.

Mikuláš Beneš

Časový rámec dodania tovaru je zvyčajne medzi 2 až 4 pracovnými dňami, vaše položky však môžete dostať aj skôr. Všetky objednávky sa dodávajú so sledovacím číslom, takže ich môžete sledovať počas procesu prepravy!

Garancia najlepšej kvality:
Skutočne veríme, že ponúkame niektoré z najinovatívnejších produktov na svete a chceme vás ubezpečiť, že podporujeme 14-dňovou záruku, bez rizika!
-14- Denná záruka vrátenia alebo vrátenia platby:
Ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete, že nie ste spokojní, môžete ľahko a rýchlo kontaktovať našu pomocnú zákaznícku podporu a získať jednoduchú refundáciu.
- 100% Bezpečné odhlásenie
Máme 24/7/365 online e-mail podporu. Prosím neváhajte a kontaktujte nás v prípade, že potrebujete pomoc.