Expresní doprava icon

Expresní doprava

Platba aj pri prevzatí icon

Platba aj pri prevzatí

Store country flag.

Slovenský sklad

14,99 Šetriť 50% Kúp
-%

Tesniaca páska na dvere/okno SealMaster™

4.5 / 5 (Recenzie: 44)
Táto tesniaca lišta je ideálna na spodnú časť dverí, okien a ďalších miest! Je vetruvzdorná, zvukotesná a zabraňuje prenikaniu prachu a hmyzu do vášho domova, čím udržuje vaše prostredie pohodlné, teplé a čisté.
Množstvo:: Nakúpte viac a ušetrite
TOP PONUKA Bulb icon - better price.
1x
14,99€
/kus
2x
13,49€
/kus
3x
12,74€
/kus
4x
11,99€
/kus
5x
11,24€
/kus
Plná cena:

14,99 Šetriť 50%

Nie je na sklade

Ušetrite v zime peniaze za kúrenie!

Udržujte svoj domov v teple
Odolná voči prachu
Vetruvzdorná
Zvukotesná

Šetrite energiu a znížte hluk!

Naša tesniaca lišta chráni váš dom a vašu rodinu pred teplom počas leta a udržiava váš domov v teple počas zimy. Udrží váš domov suchý aj v tých najhorších búrkach. Je ideálna pre všetky typy dverí a okien a predstavuje dokonalú ochranu pred zvukmi, hmyzom, vetrom a prachom.

Jednoduchá a rýchla inštalácia

Pred inštaláciou povrch očistite a osušte. Na dosiahnutie lepších výsledkov zahrejte lepidlo fénom na vlasy. Tesniaca lišta sa dá ľahko prispôsobiť pomocou nožníc alebo noža. Odlepte ju a nalepte na miesto, kde potrebujete vyplniť medzeru.

ŠIROKÉ UPLATNENIE

Táto tesniaca lišta má široké uplatnenie v rôznych typoch dverí alebo okien, ako sú sklenené dvere, posuvné dvere, drevené dvere, skrine, šatníky, nábytok, sprchovací kút atď. Je odolná a má dlhú životnosť.
1 kotúč tesniacej lišty
Dĺžka: 4 m
Šírka: 3 cm

Naši spokojní zákazníci

Dokonale chráni pred chladom. Jednoduchšie a účinnejšie ako niektoré podobné položky. Priľnavosť je naozaj dobrá. Milujem ju!

Eva Záhorecová

Nakoniec som sa rozhodol vyskúšať tento výrobok. Jediné, čo ľutujem, je, že som si to neobjednal už pred rokmi! Je to úžasné. Moje účty za kúrenie sa teraz znížili na polovicu a okná vyzerajú elegantne a čisto!

Ondrej Skalický

Vynikajúci výrobok. Vyskúšala som toľko iných možností blokovania prievanu alebo izolácie proti poveternostným vplyvom a nedokázala som zastaviť hvízdanie mojich vchodových dverí (bývame na kopci a fúka tu veľa vetra). Táto vecička fungovala skvele!

Eduard Kráľ

Časový rámec dodania tovaru je zvyčajne medzi 2 až 4 pracovnými dňami, vaše položky však môžete dostať aj skôr. Všetky objednávky sa dodávajú so sledovacím číslom, takže ich môžete sledovať počas procesu prepravy!

Garancia najlepšej kvality:
Skutočne veríme, že ponúkame niektoré z najinovatívnejších produktov na svete a chceme vás ubezpečiť, že podporujeme 14-dňovou záruku, bez rizika!
-14- Denná záruka vrátenia alebo vrátenia platby:
Ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete, že nie ste spokojní, môžete ľahko a rýchlo kontaktovať našu pomocnú zákaznícku podporu a získať jednoduchú refundáciu.
- 100% Bezpečné odhlásenie
Máme 24/7/365 online e-mail podporu. Prosím neváhajte a kontaktujte nás v prípade, že potrebujete pomoc.